Home DRUŠTVO Bosanac nasmijao izjavom o Svjetskom prvenstvu: “Cura me ostavila, ali od marta...

Bosanac nasmijao izjavom o Svjetskom prvenstvu: “Cura me ostavila, ali od marta nisam imao loš dan”

15

Dok reprezentacija Bosne i Hercegovine ispisuje historiju na Svjetskom prvenstvu, društvenim mrežama širi se i snimak koji je nasmijao hiljade ljudi širom regiona.

Sadržaj se nastavlja nakon oglasa

Glavni akter je bh. navijač Amir Pašić, koji je nakon jedne od utakmica dao kratku, potpuno spontanu izjavu koja je u rekordnom roku postala viralna.

Na pitanje novinara kako se osjeća, Amir je uz osmijeh odgovorio:

“Cura me ostavila, ali od marta nisam imao loš dan”

Ova rečenica izazvala je lavinu reakcija na društvenim mrežama. Brojni korisnici dijele video uz komentare da je upravo ovakva iskrenost ono što navijačku atmosferu čini posebnom, dok su mnogi kroz šalu poručili da je ljubav prema reprezentaciji trenutno jača od svih životnih problema.

U trenucima kada Bosna i Hercegovina ostvaruje historijski uspjeh na Svjetskom prvenstvu, emocije među navijačima su na vrhuncu, a Amir Pašić je svojom izjavom postao jedan od simbola dobrog raspoloženja koje vlada među bh. navijačima.

Iako o njemu nema mnogo javno dostupnih informacija, jedna iskrena i duhovita rečenica bila je dovoljna da osvoji simpatije hiljada ljudi i postane jedan od najdijeljenijih navijačkih trenutaka posljednjih dana.

Video njegove izjave pogledajte u nastavku.

Facebook Comments Box