Srednja škola Jablanica objavila je imena učenika koji su svojim izuzetnim radom, zalaganjem i uspjehom tokom školovanja zaslužili titulu najboljih učenika svojih odjeljenja i obrazovnih programa.
Sadržaj se nastavlja nakon oglasa
Ovi mladi ljudi tokom svih godina školovanja ostvarivali su odličan uspjeh i primjerno vladanje, potvrđujući da se predan rad, odgovornost i ustrajnost uvijek prepoznaju i nagrađuju. Svojim znanjem, zalaganjem i uzornim ponašanjem postali su ponos svojih porodica, profesora, škole i lokalne zajednice te primjer svojim vršnjacima.
Najbolji učenici po obrazovnim programima su:
Opća gimnazija:
- Mirza Begović
- Amina Bilić
- Mirna Gusić
- Luna Manigoda
- Safija Nezirić
- Ema Palić
- Lejla Pilav
- Đana Šehić
Ekonomska škola – ekonomski tehničar digitalnog marketinga:
- Elmedina Čilić
- Vedad Nezirić
Farmaceutska škola – farmaceutski tehničar:
- Eldin Habibija
- Merima Kadić
- Amila Macić
- Zuhra Malanović
- Najla Nezirić
Ugostiteljsko-turistička stručna škola – kuhar:
- Ilma Munikoza
Mašinska stručna škola – operater na CNC mašinama (prva generacija):
- Maid Klepo

Iz Srednje škole Jablanica uputili su iskrene čestitke svim nagrađenim učenicima, uz želju da im ovo priznanje bude dodatni podstrek za nove uspjehe u daljnjem obrazovanju i životu.
“Neka vam ovo priznanje bude podstrek za nove uspjehe, a znanje, trud i vrijednosti koje nosite neka vas vode ka ostvarenju svih vaših ciljeva. Iskrene čestitke našim učenicima – ponosu generacije!” – poručili su iz škole.










