Muškarac S.B. (1981.) koji je bio teško povrijeđen u saobraćajnoj nesreći na Novoj gradskoj magistrali u naselju Donja Mahala u Mostaru preminuo je u mostarskoj bolnici, nezvanično saznaje Hercegovina.info.
Sadržaj se nastavlja nakon oglasa
Podsjetimo, saobraćajna nesreća dogodila se 12. juna oko 17 sati, a u njoj su učestvovali S.B. (1981.), koji je upravljao motociklom Suzuki, te G.S. (1993.), koji je bio za upravljačem motocikla Yamaha.
Oba vozača zadobila su teške tjelesne povrede, a S.B. je od trenutka nesreće bio u dubokoj komi. Imao je višestruke prijelome lobanje, oštećenja mozga, kao i brojne druge povrede po tijelu.
Prije nekoliko dana za Hercegovina.info iz Kantonalne bolnice „dr. Safet Mujić“ potvrđeno je sljedeće: „Pacijent ima izuzetno teške povrede, pogotovo u predjelu glave. Nalazi se u stanju duboke kome i prognoze za preživljavanje su minimalne.“

Na motociklima je nastala materijalna šteta, a dio saobraćajnice bio je zatvoren za saobraćaj u smjeru juga od trenutka nesreće do okončanja uviđaja i konstatovanja povreda kod vozača. Uviđaj su na mjestu nesreće obavili službenici Policijske uprave Mostar, a o događaju je obaviješten i dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Hercegovačko-neretvanskog kantona.








